wtorek, 29 kwietnia 2014

Konkurs Żywieniowy NestléChciałabym zaprosić Was do wzięcia udziału w wielkiej inicjatywie prowadzonej przez firmę Nestlé - III edycji konkursu żywieniowego dla studentów i absolwentów kierunków dietetycznych.

Ogólnopolski konkurs żywieniowy Nestlé skierowany jest do studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym stylem życia, który jest realizowany w ramach strategii Nestlé Nutrition, Health & Wellness (NHW) popularyzującej prawidłowe żywienie, dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie. 

Celem projektu jest wsparcie młodych pasjonatów racjonalnego żywienia w pierwszych krokach ich kariery zawodowej. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie akcji edukacyjnej promującej zdrowe odżywianie w otoczeniu społecznym uczestników. Za pośrednictwem portalu Facebook pomaga im w tym Natalia Honorata Witalna - wirtualna postać, bohaterka I i II edycji projektu (zapewne już ją dobrze znacie!).

Celem konkursu jest też wsparcie uczelni w realizacji ich projektów dydaktycznych. Ta, której studenci uzyskają łącznie najwięcej punktów z ocen prac konkursowych, otrzyma grant naukowy o wartości 15.000 zł.

Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody:
  • 3 staże w Nestlé
  • udział w ogólnopolskiej konferencji naukowej "Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego" w Rogowie pod opieką Specjalisty ds. Żywienia Nestlé i przedstawienie tam autorskiej prezentacji
  • szkolenie z autoprezentacji, prowadzone przez agencję Synertime

Partnerami projektu są: Eurostudent, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Europejskie Forum Studentów AEGEE.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na  facebook.com/NestlePolskaNHW

Kochani zachęcam Was gorąco do wzięciu udziału w tym konkursie i spróbowania swoich sił.
Swoje prace możecie przesyłać do 15 maja 2014 r. na adres konkursnhw@pl.nestle.com

Już teraz trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia!

Wpis promocyjny


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...