środa, 8 maja 2013

Postaw na swój rozwój i wygraj praktykę w Nestlé!


Kochani pisałam Wam już wcześniej o projekcie żywieniowym, w którym do wygrania jest praktyka w Nestlé. Jest to możliwość zdobycia upragnionego zawodu dla wielu z Was.

Ponad 75% polskich studentów określa praktyki związane z kierunkiem studiów jako najlepszą formę zdobywania doświadczenia zawodowego. Na to zapotrzebowanie odpowiada firma Nestlé, zapraszając studentów i absolwentów zainteresowanych zdrowym żywieniem i stylem życia do II już edycji projektu żywieniowego. Najlepsi mogą wygrać praktykę w Centrum ds. Żywienia Nestlé Polska S.A. oraz studia podyplomowe! Termin przesyłania zgłoszeń mija 19. maja! 

II edycja konkursu żywieniowego Nestlé, realizowanego w ramach strategii Nutrition, Health & Wellness, jest skierowana do studentów i absolwentów (do 26. roku życia), którzy w przyszłości będą specjalistami z obszarów zdrowia i prawidłowego odżywiania oraz do pasjonatów tych zagadnień.
Platformą komunikacyjną projektu jest portal społecznościowy Facebook, za pośrednictwem którego znana już studentom z I edycji Natalia Honorata Witalna opowiada o nawykach żywieniowych i stylu życia swojej 4-osobowej rodziny. Prowadzenie komunikacji konkursowej na fanpage’u pozwala w każdym momencie prześledzić losy bohaterów tegorocznej edycji i wziąć udział w konkursie na każdym etapie jego trwania. Tegorocznym zadaniem konkursowym jest ułożenie dla 4-osobowej rodziny Natalii Honoraty Witalnej optymalnego planu zdrowego odżywiania i modyfikacji stylu życia.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i do 19. maja 2013 przesłać swoją pracę na adres konkursnhw@pl.nestle.com. 

Nagrodami są: praktyka w Centrum ds. Żywienia Nestlé Polska S.A., studia podyplomowe z zakresu żywienia oraz udział w ogólnopolskiej konferencji żywieniowej i szkolenie z autoprezentacji, przeprowadzone przez agencję Synertime.

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na facebook.com/NestlePolskaNHW, www.nestle.pl, YouTube, a także na plakatach dostępnych na uczelniach w całej Polsce.

Ja ze swojej strony zachęcam Was gorąco do spróbowania swoich sił i wzięcia udziału w konkursie, bo to wielka szansa zdobycia stażu zawodowego i pokierowanie swoim życiem ku lepszej przyszłości. 

Inne osoby zapraszam także do wzięcia udziału w konkursie organizowanym u mnie na blogu przy współpracy z Nestlé "Menu na jeden dzień".

wpis promocyjny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...