poniedziałek, 6 maja 2013

Konkurs z Nestlé Polska - "Menu na jeden dzień"


Witam Was serdecznie w ten piękny wiosenny poranek i zapraszam do wzięcia udziału w bardzo przyjemnym konkursie. 


Nagrodami w konkursie jest 5 zestawów składających się z 2 szklanek do Latte Macchiato od NESCAFÉ Dolce Gusto.

Waszym zadaniem jest ułożenie jednodniowego menu dla wybranego bohatera II edycji konkursu żywieniowego Nestlé - gdzie szukać informacji o tych postaciach pisałam we wpisie Wygraj praktykę w Nestlé.

Zapoznajcie się koniecznie z regulaminem konkursu (w nim znajdziecie zasady udziału, zadanie konkursowe i czas trwania konkursu).

Wszystkim uczestnikom życzę powodzenia!

Regulamin Konkursu „Menu na jeden dzień”

1. Postanowienia ogólne

1.1. Organizatorem Konkursu jest autorka bloga www.kuchnianaobcasach.blogspot.com, zwana dalej Organizatorem.

1.2. Sponsorem nagród jest firma Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-678) przy ul. Szturmowej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000025166, NIP: 527-020-39-68, REGON: 010006420, kapitał zakładowy 50.000.000 zł w pełni opłacony.

2. Warunki uczestnictwa w Konkursie

2.1. Uczestnikiem Konkursu może być każdy, kto prześle zgłoszenie konkursowe zgodnie z powyższym Regulaminem Konkursu.

2.2. Uczestnikami Konkursu nie mogą być osoby współpracujące przy organizacji Konkursu.

3. Zasady Konkursu

3.1. Konkurs będzie przeprowadzony na blogu www.kuchnianaobcasach.blogspot.com w terminie 06.05.2013 - 13.05.2013r.

3.2. Zadanie konkursowe:

„Ułóż menu na jeden dzień dla wybranego bohatera II edycji konkursu żywieniowego Nestlé. Pamiętaj, by Twoje propozycje posiłków były pożywne, zdrowe i dostosowane do potrzeb Agnieszki, Tomka, Julki lub Lenki”.

3.3. Zgłoszenia należy przesłać na maila konkursnhw@pl.nestle.com najpóźniej do północy 13.05.2013 z dopiskiem „Kuchnia na obcasach – konkurs”

3.4. Każdy Uczestnik może zgłosić jedną pracę.

3.5. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo do natychmiastowego skasowania każdego zgłoszenia Uczestnika bez uprzedzenia, w wypadku naruszenia przez użytkownika postanowień Regulaminu lub naruszającego przyjęte powszechnie normy obyczajowe.

3.6. Niezależnie od wyniku Konkursu, Uczestnik biorący w nim udział wyraża zgodę na publikację zgłoszenia konkursowego na stronach www.kuchnianaobcasach.blogspot.com, fanpage’u Kuchnia na obcasach oraz Natalia Honorata Witalna, www.nestle.pl oraz w komunikacji marketingowej Nestlé Polska S.A.

4. Wybór zwycięzcy

4.1. Spośród wszystkich zgłoszeń jury (Organizator i Sponsor Konkursu) wybierze 5 najlepszych prac. Ogłoszenie wyników nastąpi 15 maja 2013 r.

4.2. Prace będą oceniane w systemie punktowym (0-20) przez Organizatora Konkursu – Monikę Siniło (kreatywność 0-20 punktów) oraz Specjalistę ds. Żywienia Nestlé Polska S.A. – Katarzynę Zadkę (merytoryka 0-20 punktów). Każdy uczestnik Konkursu może uzyskać łącznie nie więcej niż 40 punktów.

4.3. Autorzy 5 prac, którzy uzyskają łącznie największą liczbę punktów otrzymają zestaw 2 szklanek do Latte Macchiato od NESCAFÉ Dolce Gusto.

4.4. Po zakończeniu Konkursu zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu www.kuchnianaobcasach.blogspot.com.

5. Przekazanie nagrody

5.1. Nagroda zostanie przekazana przez Sponsora.

Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, nagrody przyznawane w Konkursie „Menu na jeden dzień” są zwolnione z opodatkowania.

5.2.   Koszt przesyłki nagród ponosi Sponsor.

5.3. Sponsor nagród nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i terminowość doręczenia przez pocztę polską (kuriera) przesyłek wysyłanych w imieniu Organizatora w związku z prowadzeniem Konkursu.

6. Reklamacje

6.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu Uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na blogu www.kuchnianaobcasach.blogspot.com na adres mailowy mufinka79@wp.pl.

7. Postanowienia końcowe

7.1. Organizator Konkursu zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu oraz prawo do odwołania lub przedłużenia terminu trwania Konkursu.

7.2. Dane osobowe Uczestników biorących udział w Konkursie będą wykorzystywane  zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002  r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu zgodnie z Regulaminem.

3 komentarze:

 1. Pokombinowałam ... i już wszystko napisałam.
  Teraz wysłać pozostaje i trzymać kciuki z sił całych :)
  Pozdrowionka :)
  http://zaczynamyoddeseru.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę i trzymam za Was kciuki dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...